Kristýna
Matysová

Kristyna Matysova
Co trénuji
Fitness, Skupinové tréninky
Trénuje již
1 rok
Individuální trénink
250 Kč
Skupinový trénink
od 80 Kč

O mně

Sportu se věnuji již od mládí, kdy jsem začínala sportovní gymnastikou, která zůstává až dodnes mojí zálibou. Právě díky postupné oblibě mnoha sportů jsem v roce 2017 započala studium oboru Tělesná výchova a sport v Ústí nad Labem. V témže roce jsem začala vykonávat práci učitele Tělesné výchovy na základní škole v Děčíně.
O dva roky později jsem objevila kouzlo Crossfitu, který doplňoval mojí oblíbenou gymnastiku o funkční trénink a vzpírání, a několikrát týdně se mu aktivně věnuji.
Na vysoké škole jsem se definitivně rozhodla pro práci trenéra funkčních tréninků, které již rok vykonávám. Je to právě funkčnost – zdravé provedení cviků, které spojuje mé oblíbené sporty. Snažím se zbořit mýty, že silový trénink je pouze pro muže a jóga jen pro ženy. Proto se u jógy zaměřuji nejen na hluboké protažení, ale dávám svěřencům zabrat i po silové stránce.
Svým klientům poskytuji poradenství ohledně výživy. Snažím se, aby pochopili principy vlivu živin na tělo, a jelikož mám vystudovaný středoškolský obor Hotelnictví, nauka o stravě je mojí zálibou nejen z vysoké školy.
Doplňkově se věnuji sportovním masážím, které aktivně vykonávám dva roky. Věřím ve starou dobrou pravdu, že ve funkčním tréninku nejde o největší počet opakování, ale o nejvíc opakování správnou technikou – a to se snažím předat i svým klientům.
Instagram

valhalla_dc

#valhalladc #worthyathletes
© 2021 Sportcentrum Valhalla, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena.
Stroje vyrobeny od