Vojtěch
Patočka

Vojta Patocka
Co trénuji
Fitness
Trénuje již
12 let
Individuální trénink
250 Kč

O mně

Jsem trenér upřednostňující alternativní styl fitness. Za dobu mé praxe jsem zjistil, že 100% úspěchu a zdraví spočívá v kvalitě střevního mikrobiomu.
Specializuji se odstranění bolesti zad, strečink, bosu, TRX, redukce hmotnosti, nabírání hmotnosti (objem), cvičení s vlastní vahou a jídelní programy (keto, RAW, low carb, gabs aj.) 
Své klienty učím alternativnímu stylu života, pochopení principů trávicí soustavy, vstřebávání živin prolínajíc se s cvičením.
V mé hodině nejde jen o tzv. zvedání činek, ale o funkčnost celého organismu a metabolismu. V mé hodině se nenaučíš pouze jak správně technicky vykonávat jednotlivé cviky, jak správně dýchat, jak pracovat s vnitřním stabilizačním systémem či jak správně držet tělo. Naučíš se jak odstranit bolesti spodních zad (beder), krku,chodidel,včetně halaxu,kolen a kyčlí.Naučíš se i jakým způsobem si zvýšit imunitní systém pomocí jídla. 
"Budeš-li naslouchat svému srdci, půjdeš správným směrem,
aniž by ses vůbec zamýšlel nad tím, je-li správný, nebo ne."
Autor citátu: Mooji
Jedinečnost této metody spočívá v tom, že neškodí zdraví, ale naopak zvedá fyzické i mentální tělo. S propojením přírodních zdrojů se jedná o přímé namíchání koktejlu na míru pro Váš organismus. 
Mým cílem je naučit lidi více se napojit na jejich zdroj a ukázat jim, že když se spojí více na přírodu, budou vyrovnanější a šťastnější. 
Instagram

valhalla_dc

#valhalladc #worthyathletes
© 2021 Sportcentrum Valhalla, s.r.o. I Všechna práva vyhrazena.
Stroje vyrobeny od